HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Hizmet sektörüne değer sağlayacak, yeni fikir ve uygulamaları sizlerle birlikte geliştirmekten keyif alan, çeşitlilikten ve farklılıktan beslenen bir ekibiz.

Hizmet sektörüne pozitif etki sağlayarak çözülememiş sorunlarınızı çözmek üzere buradayız.

Kendimizi hizmet sektörüne yepyeni bir soluk katabilecek start-up ekibi olarak görüyoruz.

bora doğualp quess

Ekip liderimiz, Bora DOĞUALP, çok uzun yıllardır özel güvenlik sektöründe çalışmış; sektörün çok yakından tanıdığı ve bildiği bir isimdir.

Son yedi senesi Genel Müdür olmak üzere yaklaşık 16 yıl çalışmış olduğu Türkiye’nin en büyük özel güvenlik şirketlerinden birisinden Nisan 2022’de ayrılmıştır.

2022 Eylül ayına kadar hizmet sektöründe nasıl bir farklılık yaratabiliriz üzerine odaklanmış, Ekim 2022 ayında kendisi ile aynı görüşleri ve de heyecanı paylaşan ekibini oluşturarak, QUESS Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd.Şti. kurmuş; aynı ay içerisinde yıllardır Ankara’da faaliyet gösteren ASSEÇKİN Özel Güvenlik şirketini satın almış ve QUESS GÜVENLİK A.Ş. ile de hem entegre tesis yönetimi hem de özel güvenlik hizmeti ile sektöre yeniden dönüş yapmıştır.

ISO Belgelerimiz

QUESS Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri ve Danışmanlık LTD. ŞTİ. ve QUESS Güvenlik A.Ş. Kalite Standartları Sertifikalarımız.

QUE

BAZI Dillerde bağlaçtır

Ne, Nasıl, Diye, Göre, -den, -dan, İçin, Eğer……

Anlamca ilgili tümceleri, kavramları, önermeleri ya da görevdeş sözcükleri birbirine bağlar…

BUNUN İÇİN BURADAYIZ